Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60434
Stary 14.10.2012, 10:42
BBudowniczy napisał(a):Wyświetl post
Szczególnie polecam poniższy fragment wypowiedzi Clebera dla ubóstwiających Stana i obwiniających za wszelkie możliwe nieszczęścia "tego łysego ch...." :

"Bednarz wyrósł na kozła ofiarnego kibiców. Obwiniają go za ściąganie słabych piłkarzy i marnotrawienie pieniędzy klubu. Słusznie?

Ale kogo on ma kupować? Przecież nie ma pieniędzy. Trafił do klubu w bardzo trudnej sytuacji. Stan zostawił klub w ruinie – z zawodnikami o bardzo wysokich dwuletnich kontraktach i tak dalej. Bednarz nie jest cudotwórcą. Nie naprawi tego od razu. Trzeba dać mu czas. Ten sezon to faza przejściowa – przygotowywanie fundamentów na kolejne lata. Poczekajmy do stycznia – może Cupiał podejmie jakieś wiążące decyzje."
Można tak w kółko lecieć. Podstawową przyczyną tego kryzysu jest brak awansu do pucharów oraz możliwości dalszego zarabiania dzięki meczom w pucharach. To jest prawdziwy kryzys Wisły, a kto za to odpowiada? No kto? Podpowiem, że właśnie nie Valcx i nie Maaskant, bo im usta zamknęli już w listopadzie.
Odpowiedz cytując