f-cuda napisał(a):

|
ja nadal twierdze ze Michał jeszcze nie jest gotowy na ekstraklase przy tak trudnej sytuacji nie obarczajmy młodego takim cisnieniem na poczatek przygody wejscie to pod uwage ze 2 przegrane i strefa spadkowa nasz czeka
|
23 lata i Ty go uważasz za młodego

Nie róbmy jaj z pogrzebu...
Jovanić dostał pare szans i żadnej nie wykorzystał. Teraz nawet nie łapie się na ławke tylko odcina kupony.