Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.10.2012, 19:46
f-cuda napisał(a):Wyświetl post
ja nadal twierdze ze Michał jeszcze nie jest gotowy na ekstraklase przy tak trudnej sytuacji nie obarczajmy młodego takim cisnieniem na poczatek przygody wejscie to pod uwage ze 2 przegrane i strefa spadkowa nasz czeka
23 lata i Ty go uważasz za młodego Nie róbmy jaj z pogrzebu...
Jovanić dostał pare szans i żadnej nie wykorzystał. Teraz nawet nie łapie się na ławke tylko odcina kupony.
Odpowiedz cytując