Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19599
Stary 13.10.2012, 19:07
Baala napisał(a):Wyświetl post
Pokojowa nagroda Nobla dla UE

Nie ma się z czego śmiać niestety. Już jakiś kretyn przekonywał ze teraz to wielka nobilitacja być członkiem EU. I jak najszybciej powinniśmy wstąpić do unii walutowej. Dla bezmózgich lemingów to koronny argument.

Rudy zdrajca już w 2007 dostał takie zadanie tylko kryzys nas uratował. Teraz znowu próbują nas sprzedać. A że długo już nie pociągną to będą szkodzić w każdy możliwy sposób.
Hej Nasz TS !!