Nie ma się z czego śmiać niestety. Już jakiś kretyn przekonywał ze teraz to wielka nobilitacja być członkiem EU. I jak najszybciej powinniśmy wstąpić do unii walutowej. Dla bezmózgich lemingów to koronny argument.
Rudy zdrajca już w 2007 dostał takie zadanie tylko kryzys nas uratował. Teraz znowu próbują nas sprzedać. A że długo już nie pociągną to będą szkodzić w każdy możliwy sposób.