Wyświetl pojedynczy post
f-cuda
Banita
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60429
Stary 13.10.2012, 18:54
Nie jestem zwolenikiem Bednarza ale Nie oszukujmy się za zgodą prezesa doprowadził klub do trudnej sytuacji finasowej. Nie można mówić ze co bednarz zrobił to było złe

Marecelo-gwiazda i pokażny zarobek
Cleber- zarobek od ruskich i dobra gra
Garguła-jak kupywaliśmy go był najlepszym gracze na swojej pozycji w lidze
Łobo-Świetny sezon w Zagłebiu
Diaz-wszedzie go mozna było wsadzi

Fakt czapiacie sie o graczy typu beto itp tylko, że w zagrnicznych klubach takie ryzko jest wliczone w cenne przykład BROŻKA w Celticu, Klich w Wolsburfu
Odpowiedz cytując