Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#446
Stary 13.10.2012, 18:37
f-cuda napisał(a):Wyświetl post
Kolego WISŁAZWE wielu mnie krytykuje czapiacie rozumiem ale uwierzcie mi ze Serb sporo poprawił w swojej grze
Pareiko-Jovanović
Marko jest dość uniwersalnym piłkarzem, ale bez przesady. Tak serio, to poddawaj proszę swoje posty jakiejś choćby pobieżnej korekcie, bo ciężko to się czyta.

Dodam tylko, że danie tak nagle szansy Jovanicowi było by zupełnie nie fair wobec Miśkiewicza.
Powód: Nie wiem czy mi wolno czerwonego używać :P
Ostatnio edytowane przez 3żyk : 13.10.2012 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując