f-cuda napisał(a):

Kolego WISŁAZWE wielu mnie krytykuje czapiacie rozumiem ale uwierzcie mi ze Serb sporo poprawił w swojej grze
Pareiko-Jovanović
|
Marko jest dość uniwersalnym piłkarzem, ale bez przesady. Tak serio, to poddawaj proszę swoje posty jakiejś choćby pobieżnej korekcie, bo ciężko to się czyta.
Dodam tylko, że danie tak nagle szansy Jovanicowi było by zupełnie nie fair wobec Miśkiewicza.