Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
60427
13.10.2012, 17:24
Kurde... A można było kupić przed sezonem za grosze Milika, Wszołka czy Teodorczyka... No dobra, może nie za grosze, ale takich piłkarzy nam brakuje :/
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer