Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60427
Stary 13.10.2012, 17:24
Kurde... A można było kupić przed sezonem za grosze Milika, Wszołka czy Teodorczyka... No dobra, może nie za grosze, ale takich piłkarzy nam brakuje :/
Odpowiedz cytując