Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19845
Stary 13.10.2012, 17:08
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
w ramach ciekawostki:

EKSTRAKLASA:
Pawełek | 118 meczów | 83 puszczone gole | 0,70 bramki na mecz
Pareiko | 49 meczów | 45
puszczonych goli | 0,91 bramki na mecz

PUCHAR I SUPERPUCHAR POLSKI:
Pawełek | 14 meczów | 10 puszczonych goli | 0,71 bramki na mecz
Pareiko | 6 meczów | 7 puszczonych goli | 1,16 bramki na mecz

PUCHARY UEFA:
Pawełek | 12 meczów | 12 puszczonych goli | 1,00 bramka na mecz
Pareiko | 13 meczów | 18 puszczonych goli | 1,38 bramki na mecz

OGÓŁEM:
Pawełek | 144 mecze | 105 puszczonych goli | 0,72 bramki na mecz
Pareiko | 68 meczów | 70 puszczonych goli | 1,02 bramki na mecz

Wniosek jest prosty i niektórym znany hujowych bramkarzy mamy i na jeszcze hujowszych ich zmieniamy.
Ale weź jeszcze pod uwagę ,że za czasów Pawełka mieliśmy znacznie mocniejszą drużynę , walczyliśmy w lidze o Mistrzostwo a teraz prawie zamykamy tabelę , częściej przegrywamy niż zdobywamy 3 punkty , już nie przytrafiają nam się serie kilku zwycięstw pod rząd czy też kilku meczów bez straconej bramki . Jeśli chodzi o europejskie puchary to za Pawełka przeważnie szybciej odpadaliśmy i nikt mocny nawet nie zdążył nam wbić kilku bramek . Takie porównania krótko mówiąc nie mają sensu . Skąd można wiedzieć jak Wisła z Sergiejem w bramce spisywałaby się kilka lat temu albo czy Melikson w Wiśle z Uche , Żurawskim i Szymkowiakiem byłby tym samym Meliksonem co w obecnej Wiśle...
Odpowiedz cytując