Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7953
Stary 13.10.2012, 14:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Małecki do tego tematu nie pasuje ,bo zaraz wróci.

Bez formy z nadwagą i z frustracją.Ale moze chociaz mentalnie sie zmienił.
stan na dziś jest taki, że nie wróci za szybko.

E:yoda, filozofii tutaj nie potrzeba. Zobaczysz w lipcu.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.10.2012 o godz. 18:38.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując