Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60426
Stary 12.10.2012, 21:50
Bunoza jest dobry do środka. Myślę, że nikt nie zaryzykuje gry Chavezem w środku, który jest strasznie wolny. Frederiksen jest, jaki jest(jednym słowem beznadziejny), ale chyba wiadomo, kto go sprowadzał, więc nie ma co się dziwić. Cóż. Każdy niech sobie sądzi, co chce, ale moim zdaniem były środki na to, by sprowadzić piłkarzy darmowych i wzmocnić skład. Niestety Pan Komornik/Syndyk, czy jak go tam zwał, wybrał drogę najgorszą z możliwych. Zimą nie będzie już takich okazji jak latem, a może być tragedia, bo my tak wielu punktów już nie zdobędziemy.
Odpowiedz cytując