JOSE 841 napisał(a):

|
może miał mnóstwo ofert ale zakładając jego grę w Wiśle i jego wiek to nie wróży zbyt atrakcyjnych kontraktów w porównaniu do tego kontraktu jaki ma z Wisłą.Co do nowego kontraktu to ostatni Holender może chcieć podpisać ale C i Legionista biorąc pod uwagę kontrakt i brak wspólnego języka ostatniego Holendra z Kulawikiem mogą nie chcieć zaoferować nowego kontraktu.zwłaszcza że ostatni Holender raczej nie zgodzi się na obniżke stawki pensji którą zarabia na dzień dzisiejszy .Aczkolwiek po Meliksonie i Gargule to ostatni Holender może być kolejnym którego Wisła będzie sie chciała pozbyć możliwe że już w najbliższym okienku ktoś z tej trójki odejdzie z Wisły.Ciekawe tylko czy Kulawik zamienił by Gargułe na Mile i ciekawe jak Mila by się sprawdził w Wiśle pod wodzą Kulawika
|
Myślę, że Jaliens mógłby zejść z pensji i to dość solidnie. Nikt nie zaoferuje mu już tak dobrych warunków. Weźmy też pod uwagę fakt, że Jaliens zdaje się być dobrym następcą Sobola jeszcze na 2-3 lata. Wątpię, by Legionista znalazł kogoś przyzwoitego do środka. On traktuje każdego piłkarza jak towar. Nie wiem, ale nie cierpię Bednarza i nigdy do niego zaufania miał nie będę.