Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8813
Stary 12.10.2012, 17:55
Ok, jak już jest promocja to postanowiłem, że zrobię coś dobrego dla finansów Wisły i zachęcę parę osób
Przede wszystkim to nagłośnienie akcji marne, skoro nikt nic o promocji nie słyszał i wszystkiego dowiedzieli się ode mnie. Po drugie masa wymówek, w tym hit "nie będę szedł na mecz, bo mnie tam jeszcze pobiją", serio
Efekt po pierwszym dniu - 1 osoba. Widzicie więc sami dla czego wielu kibiców tak, a nie inaczej podchodzi do studentów (oczywiście nie wszystkich, w końcu sam nim jestem ). Kolega, który pisał, że namówił 50 osób szacun, napisz jak to zrobiłeś No chyba ze większość i tak już na Wisłę chodziła.
Odpowiedz cytując