Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1915
Stary 12.10.2012, 15:59
Jeszcze raz - mam nadzieję, że Cupiał wyrzuci Bednarza jeszcze przed meczem z Jagiellonią, tak bym mógł z czystym sumieniem chodzić na mecze Wisły.
Odpowiedz cytując