Branco to był niewypał nie ma nawet tematu ..Tyle że to było w trakcie sezonu, a ostatnie "wzmocnienia" były przecież długo wcześniej "przygotowane", przez aktualnego dyr.sp., no chyba że jednak nie było nic planowane, hmm .. i to by sporo tłumaczyło.
Problem w tym że łatanie składu nawet za ograniczone środki to sprowadzanie piłkarzy którzy jakoś nie odbiegają od poziomu drużyny.
Frederiksen niestety wygląda na i .. sam nie wierze że to piszę, ..na słabszego od Bunozy.
Sikorski nie jest nam potrzebny bo nawet Boguski w ataku, czy zwłaszcza Szewczyk na skrzydle nie są gorsi, ten drugi nawet lepszy (byłoby miło gdyby nasi młodzi robili tez szybki progres, to byłoby coś
).
Pozostaje Quioto, też na niego jeszcze liczę, kurcze toż ja kibicując Wiśle dobrze życzę Bednarzowi, niech choć jeden transfer, choćby z przypadku mu sie uda, bo z tego będziemy się absolutnie wszyscy tylko cieszyć, albowiem tu podziałów akurat nie ma i być nie powinno.
W sumie ciekawi mnie już kolejne okienko, co ono nam przyniesie, aż strach się bać ..
____
tedyy napisał(a):

|
Miłosz a co Ty chcesz od Bunozy to nasz najlepszy obrońca obecnie
|
No tak, tak, masz absolutną rację ..piszę to i nadal w to nie wierzę,

,to się porobiło w tej naszej Wiśle..