Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7950
Stary 12.10.2012, 14:39
calieri napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

To się "mały kowboj" nawojował na zachodzie
To było do przewidzenia. Jednak i tak dobrze, że wypożyczyliśmy go do tej Turcji. Jako piłkarz się zapewne nie rozwinie, ale może nabierze trochę pokory i wreszcie dorośnie. Tak czy inaczej, swoje najlepsze lata w Wiśle ma już chyba za sobą.
Odpowiedz cytując