calieri napisał(a):

To było do przewidzenia. Jednak i tak dobrze, że wypożyczyliśmy go do tej Turcji. Jako piłkarz się zapewne nie rozwinie, ale może nabierze trochę pokory i wreszcie dorośnie. Tak czy inaczej, swoje najlepsze lata w Wiśle ma już chyba za sobą.