wolfy napisał(a):

Tak. Ściągnął ofiary losu, kompletnie losowych kolesi kierując się kryterium: "co kibice i media powiedzą?". Idiotyzm czystej wody.
Bednarz zrobił wystarczająco dużo złego sam z siebie, żeby wylecieć na ryj już teraz. Szansa, że zatrudni go potem jakikolwiek inny klub jest znikoma...
|
No i fajnie, niech wyleci! Tęsknił za nim nie będę - tylko powiedz kto przyjdzie i co zrobi lepiej nie mając finansowego wsparcia właściciela? Gówno zrobi następca jak nie będzie miał kasy i dobrze o tym wiesz. Jak Cupiał sypał kasą w 97 to transfery nam załatwiał Kapka - i co, złe były?
edit. Wysłałem przed Twoim dopiskiem - nigdy Bednarza nie chwaliłem. Z prostej przyczyny - nie mam wglądu w dokumenty finansowe klubu. Nie wiem czy sytuacja się poprawia czy pogarsza. Ze sportowego punktu widzenia jest bardzo źle - ale to akurat nie wina Bednarza. Jak stoimy finansowo nie wiem.