Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8812
Stary 12.10.2012, 13:02
Akcja jak najbardziej na plus, jak ktoś narzeka, to zwyczajnie zazdrości, bo studentem nie jest. Dla mnie argumenty, że student już więcej się nie pojawi na stadionie, bo nie ma kasy są śmieszne. Wiecznie studiować nie będą, za parę lat znajdą pracę, zobaczą na mieście plakat zachęcający do przyjścia na mecz, przypomną sobie jak to na stadionie było fajnie i kto wie, może staną się stałymi karnetowiczami. Żadna akcja, która ma szansę zwiększyć liczbę osób na stadionie nie jest zła!

Nawet jeśli większość z nich przyjdzie tylko na jeden mecz - lepiej żeby przyszli tutaj niż na kałużę.
Odpowiedz cytując