Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7801
Stary 12.10.2012, 10:56
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
rw88 - super, że obserwujesz Salamona, ale czy on gra na środku obrony?
Tak, trenerzy w Brescii zadecydowali, że jest to jego docelowa pozycja na przyszłość, głównie ze względu na jego warunki fizyczne (193 cm wzrostu) i od początku tego sezonu zaliczył pełne 720 minut w Serie B na tej pozycji. Wcześniej grał jako defensywny pomocnik, bowiem przy takim wzroście dysponuje naprawdę bardzo dobrą techniką, a był jednak zbyt młody, aby zaufać mu na pozycji obrońcy, stąd też po złapaniu odpowiedniego doświadczenia w Serie B przeszedł naturalną drogę dla młodego chłopaka z pozycji defensywnego pomocnika do środkowego defensora. Początek tego sezonu wskazuje, że była to odpowiednia decyzja.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 12.10.2012 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując