Już wiem dlaczego cudak wymyślił pogadankę, a PO podzieliło się w sprawie aborcji. Mianowicie potrzebny był szum medialny. Po co? Ano wczoraj do prac w komisjach skierowano nowy projekt regulacji opłat koncesyjnych dla nadawców radiowych i telewizyjnych, oraz nowych stawek opłat za częstotliwości. Dzisiaj głosowanie jakby ktoś nie wiedział.
W projekcie nadawca taki jak radio Rydzyka, które dotychczas płaciło 1 milion rocznie w nowym projekcie mogłoby być obciążone daniną w wysokości, uwaga, 300 milionów. Oczywiście może ale nie musi

, bo wszelkie wnioski mają być rozpatrywane indywidualnie, przez władzę. Opłata za multiplex która dla TVN POlsatu i innych wyniosła 13 milionów i została rozłożona dla niektórych na kilkadziesiąt rat, dziś ma wynosić 26 milionów itd.
Czyli likwidacja niezależnych mediów instytucjonalnie taka polityka cudaka.