|
Kasztan pomysl troche....przyjdzie wiecej ludzi to i doping bedzie lepszy bo studenci nie beda tylko siedziec i ogladac jak dziadki 60letnie(nie obrazajac ich).... wiekszy doping= lepsza gra naszych grajkow(miejmy nadzieje)
a tak poza tym to ode mnie z roku wybiera sie min. 50 osob wiec mysle ze bedzie przynajmniej te 17tys.
pzdr.
|