Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8810
Stary 12.10.2012, 10:16
peele napisał(a):Wyświetl post
Nie o zazdrość chodzi... sam mieszkam w akademiku i z tego co widzę to na ten mecz wybierają się jelenie którzy mają w ciemnym zakątku Wisłę, chociaż to mało powiedziane... przyjechali z dalekich krajów (Rzeszów, Kielce, Warszawa) i hejtują Wisłę gdzie się da ale jak usłyszeli o biletach za piątaka to już chcieli lecieć pod stadion... Przyjdzie taki zakamuflowany pajac jeden z drugim na stadion, bez szalika i będzie mamrotał pod nosem co on to nie ma na stadionie w swojej wiosce...
A niech sobie mamrocze, najwyżej drugi raz nie przyjdzie.
Ale jeśli z grona tych jeleni trafi się kilka osób, którzy zarażą się klimatem trybun to już będzie sukces klubu. Pamiętam wieczne narzekania na C o tym jaki ten stadion pusty, gdzie na boczne trybuny przychodziła dosłownie garstka osób. Teraz ludzi będzie zapewne więcej i dalej jest źle, bo to studenci z Rzeszowa... A niech sobie będą i ze Szczecina, ale póki kasę oddają Wiśle, a nie sąsiadce to niech przychodzą stadnie. Samymi fanatykami stadionu nie zapełnimy.


peele napisał(a):Wyświetl post
Akcja została oficjalnie ogłoszona, nikt jej nie cofnie i pisanie przy niej o sprawach oczywistych jest nieporozumieniem, lepiej może skupmy się na wyłapywaniu oszołomów na C podczas meczu, bo takich będzie od $%^&# na najbliższym meczu
Amen. To powinien być priorytet na meczu z Jagą - pilnować dopingu na C.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując