|
He, he, he Marszałek na poważnie wziął to tuskolenie tego marnego oszusta. Szkoda czasu na analizowanie tego steku bredni. Wystarczy wyjrzeć przez okno żeby zobaczyć jak jest naprawdę.
W reżimówkach dzisiaj napewno bedzie wielkie bicie piany, wypowiedzi wiszacych u klamki tzw. "fachowców" i sceny omdlenia po expose (z wrażenia), migawki z europejskich lotnisk, ludzi z walizkami, którzy po wysłuchaniu expose błyskawicznie się spakowali i lecą już do Polski zanim nie zabraknie miejsca dla wszystkich chetnych.
|