Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4037
Stary 12.10.2012, 08:58
Kartą płacić można już jakiś czas, pewnie z pół roku.

Dla rozluźnienia atmosfery informuję że najśmieszniejszy klub grający na ziemiach Polskich, niestety na terenie miasta Krakowa, postanowił skopiować kolejną rzecz od swej niedościgłej sąsiadki w której cieniu od wieku pozostaje, wielokrotnego Mistrza Polski i uczestnika Europejskich Pucharów. Postanowił oddać część strategicznych decyzji w ręce człowieka związanego przez większość swojej dotychczasowej kariery z Legią Warszawa. Osobiście gratuluje Legioniście życzę podobnych "sukcesów" jak osiąga nasza uśpiona komórka.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując