Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8808
Stary 12.10.2012, 06:44
Ludzi bogatych przyciągnie tylko jedno - LM, ew mecze o mistrzostwo ( w dodatku wygrywane ładnie i wysoko). Trzeba trybuny zapełnić właśnie tymi studentami, którzy owszem nie zawsze chodzą w butach od Zegny ale też na codziennego browara jakoś im "styka".
Zastanawia mnie niechęć paru osób na hasło "student". Czy to zazdrość? Nie rozumiem.
Odpowiedz cytując