Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8807
Stary 12.10.2012, 06:28
Kasztan jak Ci coś kiedyś w końcu podpasi, to napisz bo na razie to rzucasz się o wszystko, a to Ci skwk na maila nie odpisze, bilety za 5 też źle, trochę mniej malkontenctwa

Jedynym dla mnie minusem tej akcji jest możliwe zwiększenie ilości kosmitów na C, ale mam nadzieję, że większość podejdzie biznesowo i wybierze za 5 pln coś co mogło kosztować 50. Prawda jest taka, że pewnej części się spodoba i zaczną na Reymonta pojawiać się regularnie - zostawiając tym samym kasę. Ja jako karnetowicz w ogóle nie czuję się 'urażony' - przeciwnie cieszę się że frekwencja na meczu będzie większa

I jak napisał kolega wyżej - współczesny student to auta, smartfony, laptopy, kasa wywalana na chlanie - sam studiuję to wiem jak to wyglada
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując