Kasztan jak Ci coś kiedyś w końcu podpasi, to napisz bo na razie to rzucasz się o wszystko, a to Ci skwk na maila nie odpisze, bilety za 5 też źle, trochę mniej malkontenctwa
Jedynym dla mnie minusem tej akcji jest możliwe zwiększenie ilości kosmitów na C, ale mam nadzieję, że większość podejdzie biznesowo i wybierze za 5 pln coś co mogło kosztować 50. Prawda jest taka, że pewnej części się spodoba i zaczną na Reymonta pojawiać się regularnie - zostawiając tym samym kasę. Ja jako karnetowicz w ogóle nie czuję się 'urażony' - przeciwnie cieszę się że frekwencja na meczu będzie większa
I jak napisał kolega wyżej - współczesny student to auta, smartfony, laptopy, kasa wywalana na chlanie - sam studiuję to wiem jak to wyglada
