Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8806
Stary 12.10.2012, 05:15
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Ale ku** ta akcja to glupota... juz pisalem przedtem na czacie... i co Wisle z takiego studenta? studenci maja stosunkowo malo kasy, lepiej zachecic ludzi ktorzy ja maja poprzez akcje, ktore trwaja.. a tutaj nic nie ma kompletnie ciaglosci.

Ale fakt, w dziale marketingu slownie jest ZERO osób od początku lipca..
Skończyła się era " udawanego biednego studenta". Jakoś patrząc na miasteczko AGH nie widać tej biedy. Furmanek więcej niż pod biurowcami , niezłej klasy, i jakoś mają na codzienną popijawę więc nie rób z studentów juz tych biedaków
Odpowiedz cytując