Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26323
Stary 11.10.2012, 22:57
Od jakiegoś czasu szukam po necie piosenki, która czasem leci w przerwie meczu Wisły, na pewno na sektorze C, gdzie indziej nie wiem. Bardzo powolna, kobiecy spokojny głos, aż mi do C nie pasowała, ale słów nie pamietam zupełnie. Jak ktoś kojarzy to baardzo prosze o pomoc bo nie wypadnie mi z głowy dopóki nie przesłucham...

Z góry dzięki
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując