Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8803
Stary 11.10.2012, 22:18
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Za drogie karnety i bilety-źle. Zbyt tanie bilety na 1 akcję-też źle.
Weźcie się ....a ludzie ogarnijcie bo nic Wam nie pasuje. Każda akcja ,która ma na celu przyciągnięcie kibica jest na duży +. Zwłaszcza u nas,gdzie dział marketingu chyba istnieje tylko z nazwy.
Ale ku** ta akcja to glupota... juz pisalem przedtem na czacie... i co Wisle z takiego studenta? studenci maja stosunkowo malo kasy, lepiej zachecic ludzi ktorzy ja maja poprzez akcje, ktore trwaja.. a tutaj nic nie ma kompletnie ciaglosci.

Ale fakt, w dziale marketingu slownie jest ZERO osób od początku lipca..
Odpowiedz cytując