El'kabat napisał(a):

Za drogie karnety i bilety-źle. Zbyt tanie bilety na 1 akcję-też źle.
Weźcie się ....a ludzie ogarnijcie bo nic Wam nie pasuje. Każda akcja ,która ma na celu przyciągnięcie kibica jest na duży +. Zwłaszcza u nas,gdzie dział marketingu chyba istnieje tylko z nazwy.
|
Ale ku** ta akcja to glupota... juz pisalem przedtem na czacie... i co Wisle z takiego studenta? studenci maja stosunkowo malo kasy, lepiej zachecic ludzi ktorzy ja maja poprzez akcje, ktore trwaja.. a tutaj nic nie ma kompletnie ciaglosci.
Ale fakt, w dziale marketingu slownie jest ZERO osób od początku lipca..