Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8799
Stary 11.10.2012, 21:20
Dobry ruch. Sam mam karnet ale nie czuję się pokrzywdzony. To jest jeden ze sposobów przyciągnięcia nowych ludzi. Może jakiś procent złapie klimat i będzie chodziło na stadion systematycznie.
Odpowiedz cytując