snyrting napisał(a):

Zdecydowanie Breaking Bad. Niedawno zakończony, przedostatni sezon, to prawdziwa petarda.
Homeland jest niezły, ale mimo to nie jest to ta sama liga co BB.
|
BB jest bardziej śmieszne ale to Homeland bardziej trzyma w napięciu. Nie bez powodu Homeland zdobył trzy najważniejsze statuetki Emmys dla najlepszego serialu dreamatycznego i najlepszych aktorow pierwszoplanowych. W tym serialu po prostu czuć realizmem jak nigdzie. A drugi sezon jeszcze bardziej podnosi ciśnienie
