Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 11.10.2012, 18:18
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Zdecydowanie Breaking Bad. Niedawno zakończony, przedostatni sezon, to prawdziwa petarda.

Homeland jest niezły, ale mimo to nie jest to ta sama liga co BB.
BB jest bardziej śmieszne ale to Homeland bardziej trzyma w napięciu. Nie bez powodu Homeland zdobył trzy najważniejsze statuetki Emmys dla najlepszego serialu dreamatycznego i najlepszych aktorow pierwszoplanowych. W tym serialu po prostu czuć realizmem jak nigdzie. A drugi sezon jeszcze bardziej podnosi ciśnienie
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 11.10.2012 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując