Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8794
Stary 11.10.2012, 17:53
Dzideek napisał(a):Wyświetl post
Argumenty jak u palikota. Ja bardzo chętnie skorzystam z tej okazji i na pewno wyciągnę kilku studentów z roku, którzy najprawdopodobniej nie mieli styczności z Wisłą
Ja też skorzystam, ale co to ma do moich argumentów?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując