palikot napisał(a):

Właśnie że dobrze mówi.
Klub zamiast powodować, że Wisła Kraków będzie w ludzkim systemie wartości miała bardzo wysokie miejsce, oferuje produkt... a wszyscy teoretycy i praktycy zarówno ekonomii, psychologii jak i socjologii wiedzą jak z tym jest i wiedzą, że na długą metę to daje tyle ile dzisiejsze efekty prób przedostatniego prezesa Wisły. Przyciąganie za 5 zł jest fajne, ale samo 5 zł nie wystarczy. Wzorem tutaj jest SKWK, które nie tylko daje możliwość bezpłatnego obejrzenia dzieciom meczu, ale także, wychowuje ich w duchu kibicowskim, wpajając odpowiednie wartości, które mają zaoowocować za parę lat tym, że młyn będzie wielki a fanatyków dziesiątki tysięcy. Jak klub chce mieć frekwencje na poziomie 30 000 widzów to musi mieć 25 tys wiernych kibiców. 5 zł nie zawsze pomoże, bo zarabiać też trzeba
|
Argumenty jak u palikota. Ja bardzo chętnie skorzystam z tej okazji i na pewno wyciągnę kilku studentów z roku, którzy najprawdopodobniej nie mieli styczności z Wisłą