Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8791
Stary 11.10.2012, 16:27
Zaczyna się... A gdzie macie napisane, że ta zniżka będzie przez całą rundę? Na 1 mecz mogą coś takiego zrobić, może kogoś to przyciągnie i zobaczy jak te mecze wyglądają. Co do C to zniżka jest na wszystkie sektory, tak więc większość osób wybierze pewnie te droższe. I czemu tylko zniżka dla studentów, a nie np. dla ludzi ze szkół średnich?
Ostatnio edytowane przez R33 : 11.10.2012 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując