Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline
#
1240
11.10.2012, 16:21
Wygiwares_od_bumbulatora
napisał(a):
zna sie ktos na muzyce klasycznej ? co to za utwor?
http://www.youtube.com/watch?v=xNO0WfAwEww
Na moje to Vivaldi i to chyba któraś pora roku będzie, ale która to sobie musisz sprawdzić.
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 11.10.2012 o godz. 16:28.
...And Justice For All
Karamazow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karamazow
Znajdź inne posty napisane przez Karamazow