Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1240
Stary 11.10.2012, 16:21
Wygiwares_od_bumbulatora napisał(a):Wyświetl post
zna sie ktos na muzyce klasycznej ? co to za utwor? http://www.youtube.com/watch?v=xNO0WfAwEww
Na moje to Vivaldi i to chyba któraś pora roku będzie, ale która to sobie musisz sprawdzić.
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 11.10.2012 o godz. 16:28.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując