Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#414
Stary 11.10.2012, 15:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
siedzisz mu na kolanach że tak to czujesz?

Chodzą słuchy że boss ma dać szansę Kulawikowi na dłużej to nie znaczy że Bednarz motywuje do pracy Kulawika, serio odstawcie niektorzy to co łykacie.
A czy muszę siedzieć?

Wychodzę z założenia że Bednarz nie może mieć 'wyjebane' na Kulawika. Od wyników finansowo-sportowych zależy od być albo nie być Bednarza. Jest w trudnym położeniu - z jednej strony, w przypadku następnych porażek cierpliwość Bossa się skończy, z drugiej strony, gdy Kulawik zrobi wynik automatycznie podważy słuszność pomysłu z zatrudnieniem Probierza. Wszakże lepszy trener był pod ręką i za frytki. Z dwojga złego... lepsze dla Jacka to drugie. Przynajmniej zachowa posadę.

Druga sprawa miękkich kolan - patrząc obiektywnie, ci sami piłkarze których pod koniec poprzedniego sezonu publicznie oskarżał o nieróbstwo i granie na szkodę klubu swoją grą doprowadzili do zwolnienia jego podwładnego. Nie ważne czy świadomie czy nie - punkt dla nich, zagrali na nosie Bednarzowi. Dla porównania Kulawik o nich złego słowa nie powiedział, wręcz przeciwnie - każdy ma szanse, zaczynamy od zera. Widać przerobił lekcje zwolnienia Petrescu oraz Probierza. Jacek wydaje się też wyciągać wnioski - swojego człowieka na trenera nie wystawił i wystawiać nie zamierza. Jak inaczej wytłumaczyć pomysł zatrudnienia Kuli na dłużej skoro jeszcze się nie wykazał?

Lukasz.
Odpowiedz cytując