Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8789
Stary 11.10.2012, 14:15
fanTS1906 napisał(a):Wyświetl post
A co mnie obchodzi zniżka dla studentów, którzy do tej pory latali pewnie na żydów bo też było za 5 zł. Niech się raz zatroszczą o wiernych kibiców, którzy bez względu na wszystko zawsze przychodzą żeby wspierać Wisłę.
Jak cie nie obchodzi to się nie musisz wypowiadać.

Co do tej zniżki to bardzo fajna sprawa. Minusem jest to że dużo z nich może kupić bilet na C, co może wiadomo czym skutkować.

Sam karnet mam, nie uważam się poszkodowanym, mimo że bilet za 5zł też mogłbym kupić. Wiadomo że takie akcje najlepiej żeby były przez całą rundę, aczkolwiek przynajmniej się za coś wzieli.
Odpowiedz cytując