Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8788
Stary 11.10.2012, 13:44
Po co sie troszczyć o kogoś kto i tak przyjdzie bez względu na wszystko ? Przecież wiadomo, że takich kibiców klub ma w dupie, ba! wszystkich ma w dupie byle by kasa wpłynęła.
Odpowiedz cytując