fanTS1906 napisał(a):

Walnęli zniżkę dla studentów na wszystkie sektory za 5 zł. No fajnie tylko co z karnetowiczami i studentami jednocześnie, którzy są w takiej sytuacji poszkodowani. W tym momencie okazało się, że finansowo zakup karnetu był nieopłacalny. W dodatku gdyby ktoś chciał kupić, ten bilet i przejść się z ciekawości np. na sektor E, to pewnie i tak nie da rady bo w systemie wyskoczy, że ma karnet gdzie indziej i go nie wpuszczą.
A zdaje mi się, że w poprzednim sezonie jak było narzekanie na zbyt drogie bilety to funkcjonował argument, że nie mogą opuścić bo karnetowicze będą w takiej sytuacji stratni.
|
....a wiedziałem, że jak wejde teraz w ten temat to juz będzie lament, za drogie źle, zrobili zniżke jeszcze gorzej