Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
8785
11.10.2012, 12:01
potrzebna karta,na stronie Wisły jest info pod newsem
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 11.10.2012 o godz. 12:25.
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum