|
Nie lubię Bednarza ale nie uważam go za zbyt samodzielnego. Robi co mu każą od siebie dodając głupie gadanie.
W Wiśle musi być samodzielny sensowny prezes. Nie gość, który ma na głowie Telefonikę a Wisła jest dla niego 5 kołem u wozu. Prezes z założonymi celami, budżetem do ich realizacji, a Cupiał na dwa lata na leczenie się powinien wybrać do miejsca, gdzie nie ma zasięgu telefonów komórkowych, żeby nie miał jak reagować impulsywnie.
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|