Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
#
527
11.10.2012, 09:50
Jak by ktoś miał jakąś ciekawą ofertę pracy to zapraszam na priv.
Obecnie jestem mistrzem na wydziale montażu jednej z firm produkujących armaturę .
L U Z N Y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L U Z N Y
Znajdź inne posty napisane przez L U Z N Y