Jaroo1 napisał(a):

W czym dobry znak? Ze sie PO z PiSem zamieni przy korycie? A moze plan jest taki. Zgnoimy PO, niech znowu porzadzi PiS rok lub dwa i w kolejnych przyspieszonych wyborach wcisniemy ludziom Palikotow albo innych SLDowcow (bo zalozmy, ze PO i PiS beda spaleni). PiS wlasciwie jest nieskodliwy. Z nikim nie wejdzie w koalicje. Nie beda mieli glosu decydujacego. Znowu pojdzie nagonka medialna na nich i znowu beda przedterminowe wybory. Z osobami Kaczynskiego czy Hofmana i Blaszczaka zawsze beda przegrani. Musza sie ludzie obudzic i wyjebac te wszystkie swinie od koryta, zaczac stawiac na nowych i na samych siebie. Trzeba samemu budowac Polske od podstaw a nie liczyc, ze zrobi to jakas partia czy meinstrimowe media za nas. Takze takie wybranie mniejszego zla na dluzsza skale daje wiecej minusow niz korzysci, bo na pewien czas (rok, dwa, cztery lata - na czas rzadow) ponownie usypia ludzi zamiast budzic w nich chec rewolucji
|
To czekamy Jaroo1 jak zaczniesz tę Polskę budować . Bo pewnie nie czekasz jak ktoś kto nie jest przy korycie, uczciwy , sprawiedliwy , bogaty ale nie za bardzo , bez parcia na władze , bez wsparcia mediów ale ze znajomościa jezyków, partiota ale postępowy- to zrobi za ciebie

. Sam jestem ciekaw jak ludzie na ten temat fantazjują -bo co? zwołasz ludzi przez fejsa, oflagujesz się i będzies prowadził głodówkę , dokonasz samospalenia żeby ludzi "obudzić". Nawet jak wejdziesz w zmielonych.pl i jakimś cudem wprowadzą JOW-y to nikt cie nie wybierze dopóki za przeproszeniem nie " pokażesz gołego tyłka" w programie typu taniec z gwiazdami i nie będziesz znany i lubiany. Zejdz na ziemię.
p.s. Jakby Kaczor był cwaniakiem który czeka na koryto to juz dawno miałby majątek a przecież nawet "postępowi niewolnicy" zarzucali i zarzucają mu zacofanie, brak konta i mieszkanie z matką. To w końcu jak koryto czy moher bo ludzi zaczynaja zachaczać o paranoje? Nawet w Pis-ie jak dojdą do władzy znajdą się kombinatorzy których trzeba będzie ścigać i wyciagac konsekwencjie z prostego powodu że jeśli dochodzi jakakolwiek partia do władzy to zawsze przyczepią się do niej karierowicze. Trzeba być tego świadomym .Rzecz w tym żeby JK czy dowolny inny premier wyciagał konsekwencje natychmiastowo i nie tuszował tego- niezależnie kto to będzie. Wszelka kontrola powinna się zaczynać od rządu i parti rządzącej.