|
Ja również odpadam z obozu Korwina. Szkoda czasu i zwłaszcza marnowania głosu. JKM nigdy nie przekroczy 2-3%. Z własnej winy. Kilka lat go wspierałem i głosowałem. I już tego dość. Szanuje go, ale głosu mu nie dam. W obecnej sytuacji jest mi go po prostu szkoda, wolę go przeznaczyć na realne cele.
Na dzień dzisiejszy jedyną osobą, która może skutecznie odsunąć i rozliczyć obecną władzę jest Kaczyński. Dla niektórych niestety, dla innych stety - taka jest obecna sytuacja po prostu.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|