Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20693
Stary 10.10.2012, 21:06
Już bez przesady! Klub ma wiele za uszami, ale to miasto gra w chuja ze stadionem. Pewnie teraz ta sale klub zrobił za własna kasę, bo miasto nie ma nawet na latanie dziur w drogach.
Odpowiedz cytując