Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20692
Stary 10.10.2012, 18:51
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Było foto tego pomieszczenia wrzucone z pół roku temu jak nie więcej. Widocznie dzis sie o tej salce dowiedzieli : )
Pewnie , któryś z piłkarzy oparł się przez przypadek o jakieś drzwi , a tu nagle się otworzyły i się okazało , że mają jakieś cywilizowane pomieszczenie do ćwiczeń.. normalnie żenada w tym klubie w kwestii organizacji. Tyle czasu i klub dalej nie potrafi się dogadać z miastem w kwestii użytkowania stadionu ( miejsc pod trybunami )
Odpowiedz cytując