aNouc napisał(a):

|
Było foto tego pomieszczenia wrzucone z pół roku temu jak nie więcej. Widocznie dzis sie o tej salce dowiedzieli : )
|
Pewnie , któryś z piłkarzy oparł się przez przypadek o jakieś drzwi , a tu nagle się otworzyły i się okazało , że mają jakieś cywilizowane pomieszczenie do ćwiczeń.. normalnie żenada w tym klubie w kwestii organizacji. Tyle czasu i klub dalej nie potrafi się dogadać z miastem w kwestii użytkowania stadionu ( miejsc pod trybunami )