|
Prawda jest taka, że jedyną partią, która w wyborach może pokonać PO jest właśnie PiS.
Młodzież pewnie po raz kolejny zagłosuje na Nową Prawicę, która zdobędzie tak jak zwykle 2% może 3%, czyli nie wejdzie do sejmu (głosy tych 2-3% zostaną stracone). Dzięki temu zyska obecna władza.
Dla mnie obecnie liczy się to, aby PO odsunąć od władzy.
|