Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19557
Stary 10.10.2012, 18:14
W czym dobry znak? Ze sie PO z PiSem zamieni przy korycie? A moze plan jest taki. Zgnoimy PO, niech znowu porzadzi PiS rok lub dwa i w kolejnych przyspieszonych wyborach wcisniemy ludziom Palikotow albo innych SLDowcow (bo zalozmy, ze PO i PiS beda spaleni). PiS wlasciwie jest nieskodliwy. Z nikim nie wejdzie w koalicje. Nie beda mieli glosu decydujacego. Znowu pojdzie nagonka medialna na nich i znowu beda przedterminowe wybory. Z osobami Kaczynskiego czy Hofmana i Blaszczaka zawsze beda przegrani. Musza sie ludzie obudzic i wyjebac te wszystkie swinie od koryta, zaczac stawiac na nowych i na samych siebie. Trzeba samemu budowac Polske od podstaw a nie liczyc, ze zrobi to jakas partia czy meinstrimowe media za nas. Takze takie wybranie mniejszego zla na dluzsza skale daje wiecej minusow niz korzysci, bo na pewien czas (rok, dwa, cztery lata - na czas rzadow) ponownie usypia ludzi zamiast budzic w nich chec rewolucji
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.