Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20690
Stary 10.10.2012, 17:14
kornd napisał(a):Wyświetl post
Pod zachodnią oddano do użytku całkiem niezłą salkę do rozgrzewki ze sztuczną trawą. Nie wie ktoś jakie dokładnie wymiary ma to pomieszczenie?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...do_rozgrzewki/
Robili to ponad rok od oddania wszystkich trybun stadionu ?
Odpowiedz cytując