Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22425
Stary 10.10.2012, 12:24
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
no i już pryska czerwona bańka mydlana z Łodzi.
Celem Widzewa jest utrzymanie.
My podobno mieliśmy walczyć o Mistrzostwo.
Na chwilę obecną to oni są o wiele bliżej pozostania w lidze...

W Widzewie za darmo ściągnięto przyzwoitych - jak na ligę - piłkarzy. U nas Łysy sabotażysta zrobił zaciąg drogich frajerów z "nazwiskiem" i "osiągnięciami", którzy przegrywają rywalizację o skład z ME.
Oni na swoich piłkarzach pewnie sporo zarobią, a My?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.10.2012 o godz. 12:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując