wanciak86 napisał(a):

|
no i już pryska czerwona bańka mydlana z Łodzi.
|
Celem Widzewa jest utrzymanie.
My podobno mieliśmy walczyć o Mistrzostwo.
Na chwilę obecną to oni są o wiele bliżej pozostania w lidze...
W Widzewie za darmo ściągnięto przyzwoitych - jak na ligę - piłkarzy. U nas Łysy sabotażysta zrobił zaciąg drogich frajerów z "nazwiskiem" i "osiągnięciami", którzy przegrywają rywalizację o skład z ME.
Oni na swoich piłkarzach pewnie sporo zarobią, a My?