WITAM OSTANIO PRZEŚLEDZIŁEM W ZWOLNIONYM TEMPIE WSZYSTKIE MECZE WISŁY W TYM ROKU I DOSZEDŁEM DO PEWNYCH WNIOSKÓW CO ZAWODNIKÓW
Milan Jovanić-ostanio nie grał ale chyba już gorzej od wypalonego Estończyka nie zagra tym bardziej, że bedzie chciał sie pokazać a to będzie jego atut
Sergei Pareiko- w tej chwili jeden, dwa mecze na trybunach dobrze mu zrobi pokarze, że w drużynie nie ma świętych krów jesteś słaby to nie grasz
Michał Miśkiewicz- pewny jak na razie ale niech ogrywa i zdobywa doświadczenie w PP
Gordan Bunoza- uważam, że to nasz najlepszy stoper na razie w tym sezonie nie zawiódł mnie
Łukasz Burliga- dla mnie to nie prawy obrońca a prawy skrzydłowy i będe się dalej upieral by wystawic go na skrzydło ostania bramka mnie o tym potwierdziła
Osman Chávez- no ostanio spadł z forma drastycznie strach go dawać na stopera ale może spróbować go na prawym bądzi lewym skrzydle obrony
Michał Czekaj- ten pan niech idzie na wypożyczenie bo nie chodzi tu o jego zwrotność a brak doświadczenia a my przez brak doświadczenia nie mozemy przegrywać
Jan Frederiksen- technicznie ok ale braki fizyczne straszne wypad ze składu poki ich nie nadrobi
Arkadiusz Głowacki-uważam że on z Bunozą to optymalna para stoperów doświadczenie z młodością
Kew Jaliens-uważam że on na obrone nie ma co wracać jego pozycja to defensywny pomocnik wiec tam niech gra bo według mnie jest lepszy od wilka i sobola
Marko Jovanović- ciężko mi coś tu powiedzieć ale ponieważ nie ma kim grać na bokach to już niech gra
Damian Buras- na razie nie ma co pisac
Michał Chrapek- mi się jego gra podoba ma większe zaangażowanie od Garguły i Meliksona jeszcz z 3-4 mecze i zobaczycie ze bedzie gracze od ktorego bedziemy ustawiać skład
Łukasz Garguła- mimo pięknej bramki ja tego pana nie widze w 18 meczowej z różnych powodów
Ivica Iliev- ten zawodnik nie ma sił na rozegranie 45 minut wiec uważam ,że powinien wchodzić w drugiej połowie w granicach 70 minuty
Maor Melikson- w tej chwili nie wyobrażam sobie 11 bez niego mimo ze nie ma dobrej formy i nie angazuj sie tak jak kiedys to nadal jego niekonwecjonlalne zagrania robia róznice
Radosław Sobolewski- ten gracz niech gra w pp i jako zmienik w ekstraklasie jak nie bedzie komu grac juz nie ma tej motoryki
Alan Uryga-szczerze mało grał ale podoba mi sie ten zawodnik i w Młodej Ekstraklasie tez sie wyrózniał dawać mu szanse w pp i na końcówki ligowych spotkani
Cezary Wilk- jego gra w tym sezonie to tragedia szczerze bardzo go lubię osobiscie to mój ulubiony zawodnik za to jak walczy nie cofa nogi, ale mimo że go lubie na razie ławka
Rafał Boguski- cały czas mi się wydaje,że Boguski w konicu odpali i z meleksem bedą klepać obrone
Cwetan Genkow- długo myślałem ale nie mamy lepszej alternatywy
Dawid Kamiński- na razie bez błysku
Romell Quioto- takim graczą dziekujemy po co nam gracze ze szczenieckimi zachowaniami by grac dobrze w pike pod kopułą tez trzeba miec poukładane
Daniel Sikorski - ja wiem że tego zawodnika stać na wiele widziałem go na treningach i powiem szczeże ze treningi się wyrożnia mozna wystrczy psycholog by mu pomógł bo ja go ogladam i widziałem mecze w górniku. Wielu czepia się że słabo grał w Poloni W ale ja wam powiem, że Polonia to był cyrk gdzie ciezko było o dobra gre
Michał Szewczyk - chyba nasz nastepny młodzian ja widze w nim drugiego Małeckiego tylko z poukładana kopuła
Długo myślałe jak powini zagrać z Jagą i ja widze tylko dwa warianty ofensywny i defensywny
Ofensywny
--------------------------
Milan Jovanić-------------------------------------
--
Marko Jovanović--Bunoza--Arkadiusz Głowacki--Osman Chávez--
------------------------------
Kew Jaliens------------------------------------
--Łukasz Burliga---------------------------------------Michał Szewczyk--
----------------------------CHRAPEK-MELIKSON---------------------------
---------------------------------GENKOW------------------------------------
DEFENSYWNY
--------------------------
Milan Jovanić-------------------------------------
--
Marko Jovanović--Bunoza--Arkadiusz Głowacki--Osman Chávez--
------------------------------
Kew Jaliens-Cezary Wilk---------------------
--Łukasz Burliga---------------------------------------Michał Szewczyk--
--------------------------------MELIKSON-----------------------------------
---------------------------------GENKOW------------------------------------
wybrałem wilka bo sobol już wogóle brak sił a urga to nie wiadoma