Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 09.10.2012, 23:00
syryls napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nie_z_pilkami/
Brawo Tomek, trening powinien być przyjemnym dla piłkarzy. A także więcej gry piłką, mam nadzieje że zaprocentuje to w przyszłości



hehe wy sie jeszcze na to lapiecie?

a co mialo byc,popoludnie bez piłek?

piekne tytuły jak to Genkov cwiczy albo SIkorski trfia ,ok wszytsko pieknie panowie.....tylko w meczu to pokazcie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując